Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

Walka na Dobro – przekaż darowiznę

Ogłaszamy! Walka na Dobro ruszyła – rywalizacja organizowana w ramach akcji #BiegamDobrze. Jej celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy na cele charytatywne, w tym pomoc najmłodszym podopiecznym Fundacji SYNAPSIS.

Zbiórki prowadzone są na rzecz fundacji, uczestniczących w akcji #BiegamDobrze w ramach 14. Półmaratonu Warszawskiego, który odbędzie 31 marca 2019 roku. W projekcie biorą udział aktorzy, dziennikarze i sportowcy. Każdy z nich jest ambasadorem jednej z 10 fundacji uczestniczących w akcji.

Ambasadorem Fundacji SYNAPSIS jest ŁUKASZ GRASS. Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Redaktor naczelny serwisu Business Insider Polska oraz Akademia Triathlonu, autor książki „Trzy mądre małpy” oraz powieści biograficznej o Jerzym Górskim pt. „Najlepszy”. Z pasji triathlonista.

„Startuję w Półmaratonie Warszawskim dla Fundacji SYNAPSIS. Moja energia oddana podczas biegu może z Waszą pomocą zasilić akumulatory ludzi, którzy na co dzień zmagają się z autyzmem. Jak mawia Jerzy Górski – bohater mojej książki „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”, są w życiu rzeczy, o które warto walczyć do końca. Powalczmy o to razem!”

Jak możesz pomóc?

Wystarczy, że wpłacisz dowolną sumę pieniędzy na konto Zbiórka Łukasza Grassa. Pamiętaj, liczy się każda złotówka! To wystarczy, aby nie tylko wesprzeć naszego Ambasadora w Walce na Dobro, ale przede wszystkim przyczynić się do zebrania na cele charytatywne jak największej puli pieniędzy.

Link do zbiórki https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/7458?fbclid=IwAR0TUZ-S5LTjPGavEZdePYBXiTYKjO0bTxsl1e2t9wuNE78J9K0rCtEHVs8

Fundusze pozyskane dla Fundacji SYNAPSIS zostaną przeznaczone na wsparcie Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada”. Każda przekazana złotówka to realna pomoc: 8 zł to koszt arkusza testowego do diagnozy, 15 zł to koszt jednej pomocy diagnostycznej, 36 zł koszt badania przesiewowego dla jednego dziecka, 60 zł koszt godziny konsultacji dla rodzica, 90 zł koszt godziny diagnozy.

W Walce na Dobro wygrywa osoba, która zbierze najwięcej pieniędzy. Jednak w tej rywalizacji tak naprawdę przegranych nie ma, gdyż zawsze zwycięży… DOBRO. Wszak ostatecznie liczą się fundusze zebrane na cele charytatywne.

 

Czym jest #BiegamDobrze?

#BiegamDobrze to pierwszy biegowy projekt w Polsce, który oparty jest na modelu aktywnej charytatywności. Udział w nim może wziąć dosłownie każdy. Pierwsza edycja akcji odbyła się podczas 37. PZU Maratonu Warszawskiego. Od tamtej pory towarzyszy ona wszystkim PZU Półmaratonom i PZU Maratonom Warszawskim oraz Sztafecie Maratońskiej Ekiden. Przez cały ten okres uczestnikom #BiegamDobrze udało się zebrać łącznie 3,5 mln zł na cele charytatywne, wspierając działania kilkunastu fundacji dobroczynnych!

KONTAKT
Masz pytania? Chcesz dołączyć do akcji? Napisz lub zadzwoń:
email: r.obuchowska@synapsis.org.pl
kom. +48 512 345 161 

https://www.facebook.com/Biegam-Dobrze-dla-Fundacji-Synapsis-1966870896969669/