Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.

bobas podpisdzieci i modziez podpisdoroli

Fundacja SYNAPSIS prowadzi szkolenia od 1991 roku.

Od 1999 roku działa Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli SYNAPSIS (NPDN SYNAPSIS)

Zespół trenerów stanowią doświadczeni terapeuci zatrudnieni w naszej Fundacji prowadzący terapię i edukację dzieci, aktywizację zawodową osób dorosłych z autyzmem, konsultacje dla rodzin, a także organizacji wspierających osoby z autyzmem. Większość z nich posiada kilkunastoletnie i dwudziestokilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami ze spektrum autyzmu.

Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest głównie do profesjonalistów pracujących z osobami ze spektrum autyzmu. Prowadzimy również szkolenia dla rodziców i opiekunów. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenia potwierdzające uczestniczenie w szkoleniu.

Fundacja prowadzi szkolenia z zakresu:

  • terapii i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) na poziomie podstawowym i specjalistycznym, pomocy rodzinie osób z autyzmem i wspierania otoczenia społecznego osób z autyzmem.
  • aktywizacji zawodowej osób dorosłych ze spektrum autyzmu.
  • pomocy rodzinie osób z autyzmem i wspierania otoczenia społecznego osób ze spektrum autyzmu.

Za jakość prowadzonych szkoleń odpowiada Rada d.s. Szkoleń Fundacji SYNAPSIS. W skład Rady wchodzą wybrani przedstawiciele zespołu terapeutycznego Fundacji: Urszula Gałka, Joanna Grochowska, Ewa Pęczkowska, Maria Ratajczak, Łucja Sokorska-Maj, Renata Werpachowska, Maria Wroniszewska.  

Informacja o Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli SYNAPSIS (NPDN).

  • Szkolenia w ramach placówki kierowane są do pracowników oświaty (przedszkoli, szkół, ośrodków szkolno-wychowawczych, poradni psychologiczno- pedagogicznych) .
  • Uczestnicy otrzymują zaświadczenia potwierdzające uczestniczenie w szkoleniu wystawiane przez NPDN SYNAPSIS.
  • Oferta NPDN SYNAPSIS jest przygotowana i udostępniona uczestnikom w postaci schodkowego modelu nabywania wiedzy. Udział w szkoleniach specjalistycznych wymaga ukończenia szkoleń podstawowych. NPDN SYNAPSIS znajduje się w wykazie placówek doskonalenia nauczycieli Kuratorium Oświaty (link: http://www.kuratorium.waw.pl/pl/dyrektor-i-nauczyciel/doskonalenie-i-ksztalc/1935,Placowki-doskonalenia-nauczycieli-woj-mazowieckiego.html )

Skład Zespołu Trenerów Fundacji SYNAPSIS

Trenerzy samodzielni

Trenerzy w trakcie szkolenia