Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

Po raz kolejny Fundacja SYNAPSIS wraz z Maratonem Warszawskim zaprasza do wyjątkowej akcji #BiegamDobrze!

XV Ekiden, czyli Maraton Sztafet to kolejna okazja, by wykorzystać swoją biegową pasję do mądrego pomagania dzieciom z autyzmem.
Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu (42, 195 km). Zawodnicy pokonują kolejno odcinki: 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5 km. Bieg odbywa się 19 maja 2019 w Parku Szczęśliwickim.


Jak zostać Bohaterem #BiegamDobrze ?

Krok 1.
Zarejestruj swoją drużynę na stronie www.ekiden.pl
Przy rejestracji wybierz ścieżkę charytatywną oraz Fundację SYNAPSIS.

System automatycznie stworzy profil Waszej zbiórki, za pośrednictwem którego Wasi współpracownicy, znajomi, rodzina czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Wasz udział w Ekidenie.

Kwota gwarantująca pakiet startowy: 1000 zł
Termin końcowy na zebranie kwoty gwarantującej start: 26 kwietnia 2019
Termin zakończenia zbiórek: 29 maja 2019

Krok 2.

Powiedzcie wszystkim, że bierzecie udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiajcie ze współpracownikami, wyślijcie SMS, maile, wrzućcie posty na Facebooka i Instagram – niech wszyscy dowiedzą się, że mogą dołączyć do Waszej zbiórki.
Możecie postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiecie, jeżeli licznik Waszej zbiórki przekroczy określoną, wybraną przez Was kwotę. Wprowadźcie do swojej akcji element zabawy i wciągnijcie w nią jak najwięcej osób!

Krok 3.

Kiedy licznik na Waszej zbiórce przekroczy kwotę gwarantującą pakiet charytatywny, fundusze zasilą konto Fundacji SYNAPSIS, a Wy otrzymacie unikalny numer startowy.
Pamiętajcie, że na zebranie 1000 zł macie czas do 26 kwietnia, a zbiórkę możecie prowadzić dalej – aż do 29 maja. To duża kwota? Pamiętajcie, że siła tkwi w zespole! Tak naprawdę wystarczy, że każdemu z Was uda się zebrać 160 zł.

Decydując się na charytatywną ścieżkę Ekidenu otrzymujecie od nas:
- pakiet startowy
- koszulkę techniczną
- gadżety i prezenty od naszej Fundacji
- unikalny, charytatywny, pomarańczowy numer startowy

KONTAKT
Masz pytania dotyczące akcji #BiegamDobrze ? Napisz lub zadzwoń:
biegamdobrze@synapsis.org.pl
tel: 512 345 161